KONST / Litografier / Litografi 16982023
nr 1698 2023
Litografi
René Magritte (efter), Ur Le Domaine encanté, numrerad 158/350. Bildmått: 27x48 ca, yttermått inklusive ram: 42x62 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 april 2025
kl 19:46:36
28/4 19:38:31
28/4 19:43:30
28 apr